м. Харків,
вул. Шевченка, 142
Пн - Пт 8:00 - 18:00,
Сб 8:00 - 17:00,
Нд: вихідний

Подологія в «Сімейній консультації» – не потрібно терпіти, коли проблему можна швидко вирішити

установка титанової нитки

Підолог – це фахівець з проблем ступнів і нігтів на пальцях ніг. Він займається діагностикою, лікуванням та профілактикою: натоптишів, бородавок, мозолів, тріщин, деформації нігтьових пластин, грибка тощо. Головним завданням подолога є виявлення патологій на ранній стадії та надання допомоги для їх ліквідації. Прийом підлоги в центрі «Сімейна консультація» позбавляє болісних відчуттів та естетичного невдоволення, незалежно від складності/занедбаності ситуації.

Підолог – це лікар чи ні?

Підолог не є лікарем і не може призначати системне лікування, без якого просто не обійтися. Він може лише полегшити або усунути симптоми, але не усунути захворювання, яке сприяє розвитку проблем з ногами. Тому він має співпрацювати з вузькоспрямованими медичними фахівцями.

У нашому центрі ви можете обстежитись не тільки у подолога, а й в інших вузькопрофільних лікарів, за потреби. Також ми маємо лабораторію із сучасним обладнанням та якісними реактивами. Завдяки цьому вам не доведеться витрачати час на переміщення містом та здачу аналізів в інших місцях.

Які проблеми вирішує підлога?

До списку обов'язків подолога входить діагностика та лікування таких патологій, як:

 • врослі нігті, грибок, деформація нігтьових пластин через травми та особливості будови стопи;
 • бородавки на пальцях ніг, на внутрішній та зовнішній поверхні ступні ;
 • мозолі на стопі та пальцях, натоптиші;
 • тріщини на п'ятах через надмірне огрубіння шкіри.

Коли звертаються до підлоги?

Прийти на консультацію до фахівця зі стопами рекомендується, якщо:

 • відчуваєте біль у стопі під час ходьби;
 • помічаєте деформацію стопи або пальців на ногах;
 • спостерігаєте деформацію, зміну товщини, форми та кольору нігтьових пластин;
 • страдаєте від тріщин та огрубілості;
 • має мозолі, натоптиші, бородавки, папіломи;
 • відчуваєте свербіж і відчуваєте неприємний запах, незважаючи на гігієну ніг;
 • має діабет (у такому разі потрібно робити медичний педикюр, оскільки неправильне обрізання тканин може спровокувати запалення, нагноєння та інші ускладнення через уповільнене загоєння).

Як відбувається прийом підлоги?

Прийом проводиться у закритому кабінеті, у спокійній, затишній атмосфері. Фахівець розпитує про скарги, оглядає ноги, видає висновок. Після цього підбираються лікувальні заходи, проводиться медичний апаратний педикюр та інші процедури (за показаннями). Наприкінці прийому подолог дає повчання щодо домашнього догляду і призначає наступний візит, якщо це потрібно.

За наявності підозр на системні захворювання підолог може направляти до ендокринолога, кардіолога, ортопеда. Також фахівець може брати зіскрібки (для діагностики грибка) та призначати інші лабораторні аналізи. За результатами аналізів підбирається консервативне лікування (наприклад, мазі грибка).

У чому різниця між медичним та косметичним педикюром?

Найчастішою підологічною послугою є апаратний медичний педикюр. Це лікувальна процедура, спрямована на усунення симптомів та патології, яка їх спровокувала.

Косметичний апаратний педикюр, у свою чергу, націлений на підтримку естетики. Він може замаскувати проблему, але не вирішить її.

Як записатися до підлоги центру «Сімейна консультація»?

Записатися до нашого центру можна по телефону або через заявку на сайті. Ви можете вибрати зручний для відвідування подолога із запропонованих варіантів. Не соромтеся своїх ніг, тут вас зрозуміють та допоможуть!