Трохи історії: початок виготовлення скоб для корекції нігтя, що вростає, поклав автор популярної однойменної скоби — шотландський стоматолог Росс Фрезер. Він винайшов і запатентував скобу із пружиною посередині двома гачками по краях для кріплення на нігті. Сталося це 1946 року. Нині найвідомішим лікарем, удосконалившим Скобу Фрезера, є Дітер Бауман. Саме у цього фахівця проходила навчання та стажування наша фахівець-подолог.
Всі дротяні коригувальні системи (у тому числі й скоби) створюються з медичного металевого дроту, виготовленого з хромонікелевої нержавіючої сталі (18% хрому та 10% нікелю) діаметром 0,40 - 0,70 мм. Діаметр дроту для скоби вибирається відповідно до товщини нігтя.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКОБИ ФРЕЗЕРА?
На першому прийомі обробляються ніготь та навколонігтьові пазухи, робиться відбиток нігтя із силікону — так званий негатив. По ньому майстер потім виготовить позитив, маючи перед собою зліпок, майстер безпосередньо на ньому готує скобу Фрезера.
На другому прийомі подолог приміряє та встановлює скобу на ніготь пацієнта. Унікальність цієї системи в її багаторазовому використанні та можливостях корекції в міру відростання нігтя.
У деяких випадках встановлення Скоби Фрезера відбувається в рамках одного прийому.
Звичайно, у першу добу пацієнт відчуває натяг, який потім слабшає у процесі носіння скоби одночасно із зміною форми росту нігтя.
У сучасній подології налічується близько 15 різних ортоніксічних систем. Скоба Фрезера є лідером у цьому списку, оскільки виготовляється індивідуально, комфортна у використанні, коректно вирішує складні проблеми, майже непомітна. Мінусом є складність виготовлення, тому не всі фахівці застосовують її.
Онлайн запис
Дякуємо. Заявку прийнято. Найближчим часом із Вами зв'яжеться наш співробітник.